KURU MEYVE TÜKETİMİN SAĞLIĞA FAYDALARI

Normal meyvelerden ortalama iki katı fazla fayda sağlayan kurutulmuş meyveler, düzenli ve ölçülü miktarda tüketildiği zaman sindirim, solunum, cilt, böbrekler gibi ve vücudumuzun daha pek çok farklı bölgelerinde oluşan sorunlara doğal birer ilaçtır. Güneşin altında kurtularak koyu renge dönen meyveler dengeli tüketildiği zaman iyi bir diyet besini olmaktadır.

demo
demo
demo

KURU MEYVE

Kuru meyvelerin içerisinde bulunan mikrobesinler ve Lif sayesinde doğal bir enerji besini olarak kabul edilir. Vücudun ihtiyaç duyduğu enerjinin büyük bir kısmını karşıladığı için, spor yapan ve yoğun çalışan insanların zinde kalmalarına büyük katkı sağlar. Bunun yanı sıra birçok mineral ve vitamin içerdiğinden dolayı önemli bir besin kaynağıdır.

demo
demo

Vücudun temizlenmesine, toksinlerden arınmasına, ve yüksek performans ile çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte bağırsakların temizlenerek daha sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan vitamin, mineral ve lifler sayesinde doğal antibiyotik olan kuru meyvelerin faydaları saymakla bitmiyor. Bu mücizevi besinlerin düzenli tüketildiği zaman birçok hastalığın vücuda girmesine engel olur.

demo

BİZE ULAŞIN

Doğanın mucizevi meyvelerini en güzel haliyle tadabilmek için bize ulaşın.