KURU ÜZÜM TÜKETİMİNİN SAĞLIĞA KATKILARI

Kuru üzüm düzenli tüketildiğinde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Düzenli kuru üzüm tüketen kişilerin kemikleri kuvvetli olur. Kuru üzüm tüketimi sindirim sisteminin doğru ve olması gerektiği şekilde çalışmasını sağlar.

demo
demo
demo

SULTANİYE ÜZÜMÜ

Ege Bölgesinin renk, akışkanlık, rutubet ve tane adedi bakımından üst seviyedeki Sultaniye Çekirdeksiz Kuru Üzümlerin kükürt ile sarartma işlemine tabi tutularak işlenmesi ile ortaya çıkan ürünümüzdür. Renk bakımından piyasada bulunabilecek en iyi üründür. Sultanlara Layık Lezzet, “Sultaniye Kuru Üzüm” protein ve karbonhidrat kaynağı olan kuru üzüm; Demir, Fosfat, Kalsiyum ve diğer mineral maddeler ile A, B1, B2, B6, C vitaminlerini içerir.Günlük Kalsiyum gereksinimini, Demir gereksiniminin ise 1/3 ‘ünü karşılamasının yanı sıra kolay sentezlenebilir şeker içermesi nedeniyle de mükemmel bir doğal enerji kaynağıdır

demo
demo

Golden Kuru Üzüm

Genellikle İran Menşeili olarak piyasaya arz edilen açık altın rengi kuru çekirdeksiz üzüm, renk açma işleminin maksimum düzeyde olduğu, görüntü açısından farklılık sağlayan, yurt dışı tüketimi yoğun bir üründür. Türk damak tadı daha çok orta renklerde, güneş kurusu kuru üzümü tercih ederken, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, bu renkte ürün talepleri yoğun olarak yer almaktadır. Şirketimiz, önceden kontratlı üretim ile, istenilen renk ve boyutta golden renk kuru üzüm üretimi yapmaktadır.

demo

BİZE ULAŞIN

Doğanın mucizevi meyvelerini en güzel haliyle tadabilmek için bize ulaşın.